Součást Klubu osobního růstu

V rámci Klubu osobního rozvoje se věnujeme několika oblastem. Všechny mají za cíl podporovat, pomáhat a usnadňovat život a práci lektorům kurzů osobního rozvoje a zajišťovat hladký průběh komunikace, přihlášení i průběhu celé akce jejím účastníkům.

Webová aplikace Klubduch

Aplikace, která dokáže pomoci lektorům s pořádáním a organizací kurzů osobního růstu a která členům nabídne spoustu výhod. Lektor si může pomocí této aplikace snadno administrovat svoje lekce – jednoduše do šablony zadá základní údaje a nahraje materiály, bude-li třeba. Rovněž má možnost zpropagovat svůj kurz na vlastních webových a facebookových stránkách a oslovit tak své příznivce. Přehledně pak vidí přihlášené, jejich požadavky na stravu i ubytování. Všechny informace lze pak pár kliknutími vytisknout.

Účastník kurzů osobního růstu si vytváří vlastní platformu lektorů a lekcí, o které se zajímá, a má přehled o všech novinkách na jednom místě – nemusí překlikávat z jedné webové stránky na druhou. Zároveň si bez obtíží má šanci zadat požadavky na typ stravy a ubytování. A nabídnout nebo najít svezení na místo pořádání kurzu. Vším potřebným ho provede uživatelsky přístupná aplikace snadno a rychle.

Retreatové centrum Lindava

Původní objekt školy bude přestavěn v moderní meditační a retreatové centrum vhodné pro pořádání kurzů osobního růstu. V čisté a téměř nedotčené přírodě Českolipska budou moci lektoři předávat své zkušenosti obklopeni stromy, průzračnou říčkou a nerušeným klidem.

Majestátní školní budova z 19. století nabídne dva rozsáhlé meditační sály, do kterých budou celý den dopadat sluneční paprsky. Nebude chybět ubytování – od pokojů pro více nocležníků po komfortní apartmány – a rozsáhlé společenské místnosti. Vybudováno bude i jezírko/bazén s možností koupání a sauna.

Zajímá Vás tento projekt? Máte nápady, které byste s námi rádi sdíleli, chcete přiložit ruku k dílu, či byste se rádi podíleli na jeho financování? Hledáme partnery, kteří by rádi přispěli svým časem, nápady, financemi a kontakty. Přečtěte si o projektu více zde

Komunitní centrum na Starém Městě

V rámci nově vznikajícího kulturního tavicí kotle ve staré staroměstské zástavbě budou k dispozici dvě místnosti spolu s příslušenstvím, které nabídnou vhodné zázemí pro pořádání kurzů osobního růstu v centru hlavního města. Lektoři si budou moci pronajmout prostory, ve kterých předají své znalosti a vědomosti přihlášeným zájemcům. Lekce rozličných přednášejících přispějí ke kulturnímu pelmelu naší metropole a pomohou vylepšit život a vztahy v odosobněné společnosti 3. tisíciletí.